Aan de slag met de restauratie en verbouwing Kerbertterras in ARTIS
Goed nieuws! Ooijevaar | bevlogen bouwers gaat aan de slag met de restauratie en verbouwing van het Kerbertterras, het voormalige leeuwenverblijf in ARTIS. Samen met het bouwteam hebben we de afgelopen tijd intensief gewerkt aan een plan dat de rijke historie van dit bijzondere Rijksmonument weer laat schitteren.
Na de verbouwing krijgt het Kerbertterras een nieuwe bestemming: een verblijf voor rode vari’s, ringstaartmaki’s en Madagaskar stralenschildpadden. Een plek waar bezoekers straks van dichtbij kunnen genieten van deze bijzondere dieren, in een omgeving die recht doet aan zowel het verleden als de toekomst.
Duurzaamheid speelt een belangrijke rol in dit project. Zo gebruiken we bio-based sauswerk en isoleren we met vlas – natuurlijke materialen die passen bij ARTIS waar natuur en dier centraal staan.
Rembrandt Sutorius (ARTIS) en Laurence Heesterbeek (Ooijevaar | bevlogen bouwers) tekende afgelopen week de aannemingsovereenkomst waarbij Ooijevaar van ARTIS de Maki-knuffel kreeg overhandigd als bouwmascotte. We zijn trots op het vertrouwen van ARTIS en kijken uit naar een prachtig eindresultaat. Met dank aan alle bouwteampartners: ARTIS, Onderwaater Architecten | Ingenieurs, ATELIERFRONT, V&B Erfgoed & Architectuur, Constructiebureau Duyts, Bistuanova en Hollander Techniek.